Щиро вітаємо усіх зі святом!!!

              

2017рік

Шановні  партнери, колеги, односельчани!

 

           Сьогодні, 14 жовтня, у День захисника Вітчизни, а також Покрови Пресвятої Богородиці, Колектив  Лубенської сільської ради раді привітати всіх українців з цим знаменним днем! Адже не так часто ми відзначаємо одразу два таких великих свята....

*****************

 

  • Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!

   Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім'я процвітання рідної країни

  Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху - суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

    Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

.**************  

 

  • Прийміть сердечні вітання з нагоди одного з найбільших свят вітчизняного державотворення — Дня Конституції України!

  З прийняттям Конституції було відкрито шлях для будівництва в нашій країні правового демократичного суспільства у дусі універсальних цінностей поваги до прав і свобод людини.

   З кожним роком зростають наші здобутки у здійсненні реформ, спрямованих на зміцнення демократичних інституцій.

 Цей процес є невідворотним, адже головні його принципи закладені у Конституції України. 

 Від імені  Лубенської сільської ради  вітаю усіх представників шановної української громади з Днем Конституції України!

 

****************

 

  •     із Зеленими святами, друзі!

     Вітаю зі святою Трійцею! Нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

В житті по-різному буває
Не завжди квіти, радість, спів. 
Та все ж нехай вас обминають
Незгоди, гордість, сум і гнів. 
Ростіть дітей на славу людям
І будьте щирі на добро
Вам все віддасться, все в вас буде
Кохання, спокій і тепло.

*************

 

  •     9 травня ми відзначаємо одне із найвеличніших, урочистих і значущих свят у році — День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками.

    Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі. Схиляємо голови перед тими, хто захищав рідну землю від нацизму. У серці кожного українця живе пам’ять про мужніх і незламних визволителів, про їх героїзм в ім’я свого народу та рідної землі.

     Ми дякуємо вам, дорогі наші ветерани, за самопожертву, на яку ви пішли заради нашого майбутнього! Бажаємо вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років щасливого та мирного життя. Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші онуки, хай у ваших родинах панує злагода й спокій!

Зичимо всім благополуччя, радості та процвітання в рідній незалежній Україні!

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

****************

 

  • Вітання з Великодніми святами...

Щиро вітаю вас із святом свят для українців та для всіх християн світу – Великоднем.

Особливо приємно, що Христос об’єднує усіх: цього року православні, греко-католики, римо-католики та протестанти відзначають цю величезну подію в один день.

 

Дорогі односельчани!

Бажаю всім душевного тепла, здоров’я, щастя, а також твердої віри. Віри в Бога і віри в те, що в Україні запанують мир та добробут!

Хай у душі панує свято,

Хай успіхів буде багато!

Хай завжди і у всім щастить.

І хай вас Бог усіх благословить!

 

 

********************

  • Наші вітання милим жінкам...

 

 

Теплий промінь березневий

Розбудив дзвінку весну.

Ароматом квітів перших

День святковий огорнув.

Він вітання наші щирі

Передасть всім дамам милим,

Щоб жили в добрі і мирі

Щоб здійснились їхні мрії, щоб коханими були

Щоб у радості, і... без війни цвіли!!!

 

***************

 

  •  Привітання з Новим Роком!!!!

   Маємо велику честь привітати усіх з Новим роком та Різдвом Христовим.

Ці свята — найулюбленіші, бо вони дають надію на світле і щасливе життя! Бажаємо, щоб у Новому році у кожного здійснилися найзаповітніші мрії та реалізувалися найамбітніші проекти! Хай Півник у Новий рік прийде до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього. Бажаємо усім міцного здоров’я, віри в процвітання нашої країни. Нехай збуваються мрії, нехай вдача й благодать приходить у кожну оселю.

З Новим Роком, Вас та Різдвом Христовим!      

                       

Логін: *

Пароль: *