Діти - наше майбутнє!

  Не менш важливою подією для Лубенської сільської ради стало відкриття Дитячого майданчика, який збудували у с.Куликівка, біля сільського будинку культури. Придбали майданчик на кошти субвенції із цільовим призначенням, що були виділені державою за сприянням народного депутата України - Рудика С.Я.

   Територію вибрали не випадково, -бо це майже центр села, до нього зручно діставатися з усіх вулиць приватного сектора.Тепер дітлахи мають місце, де зможуть активно проводити час, фізично розвиватися та міцніти.

  На відкриття дитячого майданчика було запрошено усю громаду села, дітей, аніматорів, народного депутата України Рудика С.Я., а також до нас завітали ще й працівники телекомпанії "Інтер". 

   Ця подія стала справжнім святом для жителів села. Всі дітки відразу почали випробовувати гірки, гойдалки, пісочниці, турніки тощо. А аніматори розважали малечу веселими іграми та забавами.

                    

  Свято вдалося на славу! Так приємно, що люди, а найперше діти, щасливі, радіють. Тепер жителі села мають місце, де всією сім’єю із користю проводити час

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *