Сільський голова

Макаренко (Пустовіт)

Надія Іванівна

Народилася 04 травня 1963 року в селі Куликівка Кам’янського районуЧеркаської області в сім’ї колгоспника.

У 1970 році пішла до Куликівської початкової  школи.

У 1974 році  перейшла до Жаботинської середньої школи і закінчила її у 1980 році.

Після закінчення школи працювала у дитячому садочку.

З січня 1984 року по березень 1985 року працювала касиром Лубенської сільської ради.

У 1989 році вступила до Чигиринського  сільськогосподарського технікуму, у 1991 році закінчила технікум за спеціальністю бухгалтер.

З березня 1985 року по липень 2001 року працювала секретарем Лубенської сільської ради.

З вересня 2001 року по квітень 2002 року працювала завідуючою кадрами СТОВ «Надія».

Одружена, чоловік – Макаренко Микола Костянтинович 1959 року народження. Має доньку

Макаренко Аллу Миколаївну   1985 р.н. та сина Макаренко Миколу Миколайовича – 1988 р.н.

З березня 2002 року була обрана сільським  головою, де і працює сьогодні.